× بستن تبلیغات

برش لیزر آهن

 

از زمانی که اشعه لیزر کشف شد تحول بسیار بزرگی را در زمینه برش به وجود آورد. اشعه لیزر بسیار قدرتمند است و میتواند اجسام گوناگون را در عرض مدت کمی و با کیفیت بالا برش دهد. فلز یکی از اجسامیست که جنس بسیار سختی دارد و برش آن سختی های خود را دارد.

برش لیزر آهن توسط دستگاه های پیشرفته ای انجام میشود و برش انجام شده توسط این دستگاه بسیار دقیق میباشد. در برش لیزر پس از اتمام کار دیگر نیازی به ماشین کاری و همچنین پرسکاری نخواهد بود.

سوختگی محل برش یکی از مشکلاتیست که در برش های سنتی وجود دارد. با برش لیزر آهن هیچگونه سوختگی بر روی آهن به وجود نخواهد آمد، همین موضوع موجب تمیز شدن کار میشود.

سرعت دستگاه برش لیزر آهن بسیار بالاست و برای صنایعی که قصد دارند تا روند تولید را بالا ببرند بسیار مناسب میباشد. از دستگاه برش لیزر آهن علاوه بر اینکه میتوان برش هایی را ایجاد نمود، قابلیت حکاکی بر روی فلز نیز وجود خواهد داشت که میتوان هر طرحی را بر روی آن حک نمود.

له شدگی و فرو رفتگی بر روی لبه های آهن در هنگام استفاده از دستگاه برش لیزر آهن وجود نخواهد داشت و بعد از اتمام کار شاهد خواهید بود که هیچگونه تغییری در شکل ظاهری آن به وجود نمی آید.

با استفاده از برش لیزر آهن دیگر نیازی به پرداخت هزینه های هنگفت ساخت قالب را نخواهید داشت. ساخت قالب هزینه زیادی دارد و برای اینکه بتوانید یک قالب مناسب با محصول خود را تولید کنید باید مبلغی را پرداخت کنید که در در برخی صنایع پرداخت این مبالغ به سختی امکان پذیر میباشد.

نوشته شده در چهارشنبه 26 ارديبهشت 1397ساعت 15:59 توسط مبنا|


آخرين مطالب
» <-PostTitle->

Design By : بست بلاگ